8. dubna 2011

Fotoreport

Před nějakou dobou jsme dostali od Honzy Masopusta moc zajímavý fotoreport týkající se možné budoucí stezky podél svinovských mostů. Je to výborná sonda do toho, jak by to zřejmě nakonec mohlo vypadat.

Fotoreport možné verze budoucí cyklostezky kolem svinovských mostů

Upozornění: prosím neberte informace zveřejněné ve fotoreportu jako závazné. Budoucnost celého projektu je nám stále neznámá.

Jak projekt pokračuje

To je těžká otázka. Poslední informace jsme dostali na prezentaci tohoto projektu minulý rok v březnu, kde došlo k představení možných řešení, nikoliv tedy finální podoby. V současné době tedy nevíme, jak bude vlastně cyklostezka vypadat, ale Honzův fotoreport praticky kopíruje navržené řešení. Celou rekonstrukci svinovských mostů bohužel provází neustálé průtahy, což se bezesporu týká taky cyklostezky. Napsali jsme tedy na MMO a jejich momentální stanovisko je:

"V současné době se zpracovává dokumentace pro územní rozhodnutí v rámci stavby „Cyklotrasa M přes Svinovské mosty“. Z důvodu nejasnosti záměru vlastníka pozemků pod Svinovskými mosty došlo do 30.6.2011 k přerušení prací na dokumentaci."

Projekt se budeme snažit sledovat a snad Vám v polovině roku přineseme pozitivnější informace.

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář