11. května 2010

Dovolujeme si Vás všechny srdečně pozvat na příjemně strávený podvečer u popovídání si o městské cyklistice a to především té naší ostravské.

Zajímá nás, co si myslíte!

Jelikož se snažíme spolupracovat s projektem Ostrava 2015 Evropské hlavní město kultury, a myslíme si, že každé kulturní město (kór to hlavní) by mělo disponovat také kulturními formami dopravy, rozhodli jsme se uspořádat debatu mezi kolaři a vůbec všemi, koho toto téma alespoň okrajově zajímá. Vše začne ve Staré Aréně ve středu 19. 5. 2010 v 18h.

Co se dozvíte?

Dozvíte se především, co vše se v Ostravě z hlediska cyklodopravy chystá, kde jsou její slabiny a proč to tu s cyklostezkami vypadá, tak jak to vypadá. Dále se také dozvíte, jak to vypadá s koly ve městech jinde v Evropě, jaké jsou trendy městské cyklistiky a její vývoj. Máme pozvané samé odborníky na slovo vzaté! Největší prostor bychom však rádi nechali diskuzi a tedy i Vašim otázkám.

Kdo přijde?

My určitě :) Pak také doufáme, že Vy v hojném počtu. A co se týče odborníků, tak se můžete těšit na pana Ing. Martina Krejčího z firmy DHV (hlavní projektant cyklostezek v Ostravě) a také na pana Ing. Jaroslava Martínka z Centra dopravního výzkumu (koordinátor rozvoje cyklistické dopravy ČR)

Těšíme se na Vás!!

Kdy: 19. 5. 2010
Kde
: Stará Aréna (Masarykovo náměstí)
Čas
: 18:00

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář