Kdy
Sobota, 15. srpna 2015 - 20:30 do Neděle, 16. srpna 2015 - 16:00
Kde
Masarykovo náměstí
Kam
Loděnice v Děhylově (možnost spaní ve stanu nebo pod širákem)
S sebou (doporučeno)
Svítilny, reflexní prvky, buřty, spacáky, stany, dobrou náladu, úsměv, chuť si povídat a poznávat nové lidi...
Cena
Účast na cyklojízdě a afterpárty je bezplatná, pro přespávající ve spacáku nebo ve stanu se platí 50 Kč/osoba.

Pro zájemce chystáme "po ubytování" v případě příznivého počasí také krátký výjezd na Hlučínskou šterkovnu spojený s pozorováním meteorického roje Perseidy. Podmínky jsou slibné - 3 dny po maximu roje, k tomu měsíc v novu a výhled ideálním směrem.

Druhý den bychom rádi uspořádali výlet po okolí, kde akci ukončíme, případně dojedeme společně až do Ostravy.

Informace k ubytování a snídani (je nutná rezervace do úterý 11.8.)
-------------------------------------------
Pro ubytování a zábavu můžeme využít velkou travnatou plochu v zadní části areálu ( http://mapy.cz/s/kjTb). Součástí této plochy je i ohniště, pár stolů a laviček. Spát je možné ve stanech nebo pod širákem - to už je každého věc.
Kola si můžeme umístit přímo mezi stany nebo např. k plotu oddělujícímu areál a přilehlé pole.
V případě nepříznivého počasí je možné posezení a spaní i pod několika přístřešky v přední části areálu ( http://mapy.cz/s/kjTe). Je to ale blíže chatkám a zahrádkám, takže bychom se museli chovat obzvlášť ohleduplně, abychom nikoho nerušili.
Po celou dobu nám bude k dispozici WC.
Cena za ubytování je 50 Kč za osobu, nezávisle na tom, zda budete spát ve stanu nebo pod širákem (pokud se s námi jen projedete a nebudete přespávat, pak samozřejmě neplatíte nic).
Pokud se najde alespoň 15 zájemců, může nám personál Loděnice připravit na nedělní ráno (+- 8:30) snídani, pravděpodobně párky, nebo vaječina. K tomu nějaký teplý nápoj (kafe, čaj). Odhadovaná cena je 50 - 80 Kč, podrobnější kalkulace nám bude teprve zaslána.
Nenajde-li se dostatek zájemců o snídani, bude i tak možné ráno občerstvení zakoupit, a to přibližně od 9:30, kdy areál otevírá své brány. Nezapomeňte ale, že plánujeme na neděli výlet po okolí, a že odjezd předpokládáme přibližně kolem 10. hodiny.
Prosíme zájemce o ubytování nebo snídani, aby napsali svou rezervaci na mail: michal@ostravounakole.cz nebo do komentářů ve FB události. Uveďte své jméno, příjmení, počet ubytovaných a počet snídaní (např. "Josef Zelený, 4 ubytování, 2 snídaně"). Platbu pak provedete na začátku jízdy (připravte si prosím přiměřenou částku). Na rozmyšlenou máte čas do úterý - informaci o počtu ubytovaných a počtu snídaní budeme majiteli předávat příští středu, tj. 12. srpna, v dopoledních hodinách.
Na rovinu přiznáváme, že nemáme prostor, kapacity ani chuť na to, abychom Vaše "registrace" řešili moc oficiálně. Věříme však, že to bude fungovat na principu jakési vzájemné důvěry a že když ubytování či snídani nahlásíte, tak to myslíte vážně a můžeme s Vámi počítat.

Pro aktuální informace sledujte příspěvky ve FB události!

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář