Kdy
Neděle, 19. září 2010 - 14:00
Kde
Prokešovo náměstí

Tak a je to opět tady. Tradiční podzimní cyklojízda Ostravou ani tento rok nezaspí a připojí se alespoň svou troškou k oslavám Evropského týdne mobility a především Dne bez aut.

Ani letos se bohužel Ostrava nepřipojila k účasti na Evropském týdnu mobility natož ke Dni bez aut a je proto na nás, abychom ukázali, že doprava je v Ostravě opravdu palčivým tématem a že alternativy existují. Tato již pravidelná (3x tomu hurá!) podzimní akce se tento rok bude konat ve stejném duchu jako ta minulá, která se podle ohlasů hodně líbila. Letos si uděláme krásnou pozdně letní či brzce podzimní projížďku centrem města a skončíme opět až v areálu Hornického muzea, kde si určitě každý najde nějaké to povyražení.

Pro ty z Vás, kteří na naší cyklojízdě ještě nebyli řeknu jenom, nebojte se a přijeďte. Cyklojízda je nenáročná vyjížďka v délce asi 7-8 km, kterou můžete bez problému absolvovat i se svými ratolestmi. Ohlížíme se na každého. Dozvíte se, co se v Ostravě pro cyklisty chystá, můžete vyjádřit svůj názor, popovídat si s lidmi naladěnými na stejnou notu, vyměnit si zkušenosti, vyzkoušet netradiční kola a svou účastí především projevit nespokojenost se stavem cyklistické dopravy v Ostravě.

Sraz: 19.9.2010 od 14h před Novou radnicí
Odjezd: kolem 15h

A nezapomeňte pozvat babičky, dědečky, maminky, tatínky, strýčky i tety, pozvat známé i neznámé, kteří se rádi v Ostravě projedou na kol, ať ukážeme, že nás tu jezdí či by rádo jezdilo mnoho.

Budeme se na Vás těšit!

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář