Kdy
Středa, 20. dubna 2011 - 17:00
Kde
Prokešovo náměstí

Jaro je v plném proudu a cyklisté vyjíždějí do ulic! Přijeďte ho s námi oslavit tradiční Velkou jarní cyklojízdou u příležitosti oslav Dne Země. 

A protože máme jako cyklisté rádi jaro, oslavíme ho jarně-velikonoční výzdobou. Nezapomeňte si své kolo obléct do jarního kabátku, protože nejlépe nazdobené kolo vyhrává! Pokud se necítíte sami na výrobu ozdob, přijeďte dřív a my Vám se zdobením pomůžeme.

Projedeme se tradičně centrem města a letos doufáme, že i trošku dál. Celkem ujedeme maximálně 10 km a pojedeme tempem, které zvládnou podle našich zkušeností úplně všichni včetně těch nejmenších. Jako každý rok by měla být cyklojízda zabezpečena cyklohlídkou Městské policie.

Po cyklojízdě dojedeme až do Komenského sadů, kde se bude konat jízda zručnosti pro děti. Nezapomeňte tedy vzít i své ratolesti a ukažte nám, jak zručné na kole jsou :) Pro všechny budou připraveny ceny, ale hlavně doufáme, že se při tom dobře pobaví.

Kdy: 20.4.2011
Kde: odjezd 17h od Nové radnice (přijeďte dřív, ať si můžete zasoutěžit a nazdobit kolo)
Kdo: kdokoliv, cyklojízdu zvládnou i ti nejmenší

Nezapomeňte o akci říct všem svým známým, kteří jezdí na kole, ať je nás hodně!

Cyklojízda je akce na podporu cyklistiky a zvláště té městské. Chceme ukázat, že cyklistů po Ostravě nejezdí zanedbatelný vzorek, ale že bychom rádi jezdili rovnoprávně s ostatními účastníky silničního provozu a že bychom pro to měli také vystavěnou odpovídající infrastrukturu. Chceme jezdit také bezpečně, pohodlně a nechceme aby na nás bylo zapomínáno. Chceme být vidět a slyšet!

Nezapomeňte na správné vybavení kola a cyklistickou helmu! Akce se každý účastní na vlastní riziko.

Pokud nám chcete pomoct s propagací akce, budeme jednom rádi. Stáhněte se plakát (malá verze) a šiřte jej, kde se jen dá.

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář