Kdy
Sobota, 20. dubna 2013 - 14:00
Kde
Náměstí biskupa Bruna v Nové Karolině

Jaro zaklepalo na dveře a cyklisté znovu vyrážejí do ostravských ulic. Přijeďte s námi oslavit nastávající cyklistickou sezónu Velkou jarní cyklojízdou v sobotu 20. 4. 2013!

Jako každý rok se projedeme centrem města a navíc poukážeme na nedostatečné cyklistické napojení s jinými obvody Ostravy. Trasa bude měřit zhruba 8 km a jako obvykle je uzpůsobena pro všechny věkové kategorie. Cyklojízdu bude doprovázet městská policie, o Vaší bezpečnost tak bude náležitě postaráno.

Na cyklojízdě také dojde k představení květnové soutěžní kampaně Do práce na kole. Cyklista, který nejlépe nazdobí své kolo, bude oceněn dvěma lísky na Majáles. Tématem výzdoby je tentokráte „Na kole do práce či do školy“, fantazii se meze nekladou.

Až se projedeme..

Po cyklojízdě vás rádi přivítáme v Cooltour Ostrava, kde bude probíhat závěr celé cyklojízdy spojený s přednáškou a diskuzí s cyklokoordinátorem pro Ostravu Ing. Martinem Krejčím, cykloambasadorem ze zahraničí a zástupcem z radnice.

V areálu Cooltour bude také stánek městské policie, u které si můžete pro zvýšení bezpečnosti nechat registrovat kolo pro případ krádeže, a také stánek společnosti BESIP, kde se dozvíte mnoho zajímavostí ohledně bezpečnosti provozu.

Naše cyklisty zaručeně poznáte, budou označeni vestou a praporem.

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář