Kdy
Čtvrtek, 22. září 2011 - 17:00
Kde
Masarykovo náměstí
Jízda zručnosti
V 16:00

Cyklistická sezóna je stále v plném proudu, cyklisté brázdí Ostravou, babí léto však pomalu ale jistě klepe na dveře. Přijeďte s námi přijet oslavit uplynulou sezónu Velkou podzimní cyklojízdou ve čtvrtek 22.9.2011!

Končící léto ale není jediná událost, kterou chceme oslavit. Jako každoročně se blíží také Týden mobility a s ním spojený Den bez aut. Toto je obrovský svátek především pro všechny cyklisty, kteří mohou ukázat, že bez aut se v městě často pohybovat lze. A není to náhoda, že cyklojízda se pořádá právě na Den bez aut. Pokud se odhodláváte, zda si někdy do práce na kole vyjet, máte jedinečnou příležitost to ve čtvrtek zkusit.

Jako každý rok se projedeme centrem města. Trasa bude tentokrát kratší než na jaře a bude měřit přibližně 6 km. Pokud váháte, zda vzít i své ratolesti, tak je klidně vezměte. Zkušenosti z minula ukázaly, že cyklojízda je uzpůsobena pro naprosto všechny věkové kategorie. A jako tradičně nejlépe nazdobené kolo, získává výhru! Téma výzdoby je jasné: Den bez aut.

Součástí cyklojízdy bude stejně jako na jaře Jízda zručnosti, která se především mezi nejmenšími setkala s velkou odezvou. Přijeďte prověřit schopnosti svých ratolestí! Pokud bude zájem a čas, uspořádáme také jízdu zručnosti i pro dospělé :)

Kdy: 22.9.2011
Kde: Masarykovo náměstí
V kolik: 16:00 Jízda zručnosti, 17:00 Cyklojízda
Kdo: malí, velcí, mladí i staří

Cyklojízda je akce na podporu cyklistiky a zvláště té městské. Chceme ukázat, že cyklistů po Ostravě nejezdí zanedbatelný vzorek, ale že bychom rádi jezdili rovnoprávně s ostatními účastníky silničního provozu a že bychom pro to měli také vystavěnou odpovídající infrastrukturu. Chceme jezdit také bezpečně, pohodlně a nechceme, aby na nás bylo zapomínáno.

Akce se každý účastní na vlastní riziko.

Pomozte nám

Nezapomeňte pozvat na cyklojízdu všechny své známé, kteří na kole jezdí, či by jezdit chtěli! Čím víc nás bude, tím líp!

Budeme Vám také neskonale vděčni, pokud nám pomůžete s propagací letáčků.

Nebojte se je věšet do škol, zaměstnání, klubů, barů, cykloobchodů, prostě všude, kde se cyklisté mohou vyskytovat v množství větším než malém. Děkujeme Vám!

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář