Kdy
Sobota, 13. července 2013 - 0:00
Kde
Frýdek-Místek

Protože se Vám líbila Noční cyklojízda Ostravou a někteří již vyhlížíte podobnou akci, chceme Vás upozornit na již 14. ročník nočního výjezdu královny Beskyd.

Jedná se o nezávodní noční výjezd Lysé hory, a to pouze na kolech. Když počasí dovolí, je možné shlédnout úchvatnou scenérii východu slunce. Na vrcholu máte možnost zakoupit si certifikát - diplom o zúčastnění se výjezdu.

Kdy a odkud: Vyjíždí se v noci z 12. na 13. července 2013, každý odkud chce a jakou trasou chce. (Pro představu - dříve tedy o půlnoci z Frýdku-Místku, ti rychlejší byli na vrcholu okolo 2 hodiny.)

Cíl: Vrchol Lysé hory, kde je možnost občerstvení se v obou chatách. Ty jsou otevřeny od 2.hodiny ranní. V Šantánu jsou k dispozici diplomy.

Doporučená trasa: Dostat se do Raškovic nebo Pražma, dále směr Krásná - Visaláje. Před Zlatníkem se v Papežově napojíme na asfaltovou silnici vedoucí na vrchol Lysé hory. Samotné stoupání má 8 km a zdatnějším jezdcům trvá cca hodinu - to jen pro orientaci, aby každý věděl, jak asi časově rozvrhnout start. Více na: http://nocnilysa.blogspot.cz/

Akci pořádá Stanislav Horák

Komentáře

Zatím žádné komentáře.

Přidat komentář